0

Sepetim

Açıklama

Aftership Kargo Takip Woocommerce Eklentisi, AfterShip hizmetine dayandığından, çalışmak için en azından ücretsiz bir AfterShip planı gerektirir. Eklenti sahibi, AfterShip hizmetiyle hiçbir şekilde bağlantılı değildir, abonelik planlarıyla ilgili herhangi bir konuda, en sonunda AfterShip hizmetiyle iletişime geçmeniz gerekir.

NASIL ÇALIŞIR

WooCommerce AfterShip eklentisi, müşterinizin Sipariş ayrıntıları sayfasında görüntülenen zaman çizelgeleri aracılığıyla gönderileri takip etmesini sağlar! Kullanımı basittir:

  1. WooCommerce AfterShip menüsü aracılığıyla AfterShip API Anahtarını ekleyin (API oluşturmak için yönergeler eklenti aktifleştirildiğinde gösterilecektir)
  2. Gönderileri takip etmek için kullanacağınız şirketleri seçin
  3. Yönetici sipariş ayrıntıları sayfasında, takip bilgilerini girin

Bu kadar! Eklenti, izleme durumu hakkında sizi otomatik olarak bilgilendirecek ve siparişle ilişkili her bir izleme kodu için ön uç sipariş ayrıntıları sayfasında durum zaman çizelgelerini otomatik olarak gösterecektir!

NAKLİYE İLERLEME ZAMAN ÇİZELGESİ

Her sipariş ayrıntıları sayfasında, WooCommerce AfterShip eklentisi, mağaza yöneticisi tarafından girilen her izleme kodu için bir zaman çizelgesi gösterecektir!

ÜRETKENLİK

Sipariş takipleri doğrudan Siparişler listesi sayfasından eklenebilir, düzenlenebilir ve kaldırılabilir!

KISA KOD

Özel [wcafw_order_status] aracılığıyla herhangi bir sayfadaki herhangi bir siparişi izlemek mümkündür. Kullanıcının sipariş kimliğini girebileceği bir form oluşturacaktır. Form daha sonra sipariş nakliye zaman çizelgelerini yükleyecektir. Müşterileriniz kendi profil sayfalarında zaman çizelgesi şeklinde gönderi durumunu izleyebilme imkanına sahip olacaktır.

WOOCOMMERCE E-POSTALARINA GÖMÜLÜ İZLEME BİLGİLERİ

Sipariş durumu “tamamlandı” durumuna ulaştığında izleme bilgileri her WooCommerce bildirim e-postasına otomatik olarak yerleştirilecektir. İsteğe bağlı olarak, eklentinin izleme bilgilerini yerleştirmek ve e-postalarda bulunan mesajı özelleştirme seçeneği de mevcuttur.

EPOSTA BİLDİRİMİ

İsteğe bağlı olarak, sipariş takip bilgilerini içeren aktif e-posta bildirimleri gönderebilirsiniz. E-posta şablonu yerelleştirilebilir (yalnızca WPML kullanılıyorsa) ve E-posta menüsü kullanılarak özelleştirilebilir.

CSV İÇE AKTARMA

Bir CSV dosyası kullanarak verilerinizi sadece birkaç tıklamayla içe aktarın! Burada şablon olarak kullanılacak örnek dosya mevcuttur. Özel içe aktarma bölümünde bulduğunuz talimatları izleyin, ihtiyacınız olan verileri CSV dosyasına ekleyin ve içe aktarın!

Aftership Kargo Takip Woocommerce Eklentisi için 1 inceleme

  1. 4.00 5 üzerinden

    ademsoylemez

    Eklentiyi satın aldım trden sadece yurtiçi kargo, ups, pttkargo falann var ama dünya genelinde yabancı yüzlerce kargo şirketi var eğer yurtdışına satış yapan bir siteniz varsa kesinlikle kullanılabilir, 1 puanı da trden fazla kargo firması olmamasından kırdım zaten. Ama wp için en etkili kapsamlı ve ayrıntılı eklentilerden biri müşterilerinize kargo sürecini başka bir siteye yönlendirmeden adım adım gösterebiliyorsunuz bence başarılı bir eklenti, ileride trdeki diğer kargo firmalarının da ekleneceğini umit ediyorum

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X