0

Sepetim

Açıklama

Yapay Zeka artık WordPress web sitenizde! Ziyaretçilerinizi tanıyın ve okumak istedikleri gönderileri önerin. Bu şekilde, Google sıralamanızı yükseltebilir ve hemen çıkma oranını düşürebilirsiniz.

Gelişmiş İlgili Gönderiler – Kullanıcılarınızın davranışlarını öğrenin ve beğenebilecekleri gönderiler önerin.

Büyük Haber ve Dergi Web Sitelerinde Kullanılan Teknoloji – Büyük haber web sitelerinde gördüğünüz öneriler gibi çalışır. Kullanıcınızın ziyaret ettiği gönderilere benzer gönderileri gösterir.

Yorumlanan Gönderiler – Kullanıcı daha önce herhangi bir gönderiye yorum yapmışsa, onlara benzer gönderiler gösterir.

Ziyaret Edilen Kategori / Etiket Sayfaları – Kullanıcı daha önce herhangi bir kategoriyi (veya etiketleri) ziyaret ettiyse, bu kategoriler (veya etiketler) hakkındaki gönderileri gösterir.

Arama Sonuçları – Kullanıcı web sitesinde arama yaparsa, arama sonuçlarına göre gönderileri gösterir.

Kullanıcı Dostu Eklenti Paneli– Kolay yönetici paneli ile eklentiyi kodlama bilgisi gerektirmeden yönetebilirsiniz. Bu eklentiyi varsayılan ayarlarda kullanabilir veya gelişmiş ayarları açabilirsiniz.

Kısa kodlar – Kısa kodlar oluşturarak, AI ile İlgili Gönderileri web sitenizin herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz! (Bunları sayfa oluşturucu eklentilerine de ekleyebilirsiniz.)

Herhangi bir eklenti ve temayla uyumlu – Bu eklenti, herhangi bir eklenti ve temayla uyumludur. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

Yalnızca JavaScript – Bu eklenti saf JavaScript ile kodlanmıştır. Bu özellik sayesinde web siteniz yavaşlamayacak ve hızlı çalışacaktır!

Diller (WPML ve PoEdit) – Bu eklentiyi herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ai Related Post – WordPress Akıllı İlgili Gönderiler Eklentisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X