0

Sepetim

Açıklama

Alliance Şirket İçi Yönetim WordPress Teması, performans ve kullanılabilirlik vurgularını içeren modern, temiz ve yeni bir intranet/extranet wordpress temasıdır. Şirketinizin, firmanızın, ajansınızın içindeki iletişimi geliştirmek ve kurumsal verilere kolay, şık ve kullanıcı dostu erişim sağlamak için inşa edilmiştir.

Tema Özellikleri

Müthiş panolar – etkinliklerinizi, bildirimlerinizi, takvimlerinizi, kurumsal grafiklerinizi, yayınlarınızı ve haberlerinizi kolayca yönetebilirsiniz!

Topluluk – Temayı, çalışanlarınızın tamamen işlevsel bir topluluk oluşturmasını, gruplar ve bölümler halinde organize etmelerini, kolaylıkla ve eğlenceli bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan BuddyPress eklentisi ile entegre edilmiştir.

Dosya paylaşımı – her kullanıcı güçlü BuddyDrive eklentisini kullanarak belgeleri, raporları ve diğer dosyaları paylaşabilir.

Anketler – İç anketler ve araştırmalar yapabilir, çeşitli grafikleri kullanarak sonuçları paylaşabilirsiniz.

Eğitim – Temanın, çalışanlarınız için hem ücretli hem de ücretsiz çevrimiçi kurslar yürütmek için tam özellikli araçları var. Ayrıca sınav ve test sonuçlarının kontrolunu sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar dizini – herhangi bir İK yöneticisinin çevrimiçi bir departman listesini yayımlamayı, çalışanları, herhangi bir çalışanın profiline anında erişimi sağlar ayrıca şirket içi açık pozisyonları ekleyip çıkarabilirsiniz.

Rezervasyonlu Randevular – Randevuları ve toplantıları planlamak, düzenlemek ve yönetmek için mükemmel bir özelliktir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alliance Şirket İçi Yönetim WordPress Premium Teması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X