0

Sepetim

Açıklama

Chauffeur WordPress İçin Rezervasyon Eklentisi, her büyüklükteki şirket için güçlü bir araç rezervasyon WordPress eklentisidir. Hem araç hem de diğer amaçlar için kullanılabilir. Online ödemeler, e-posta ve sms bildirimleri, WooCommerce ve Google Takvim entegrasyonu ve sezgisel bir arka uç yönetimi ile basit, adım adım rezervasyon süreci sağlar.

Chauffeur WordPress İçin Rezervasyon Eklentisi ile hava alanı transferi veya şehir turu gibi tanımlanmış herhangi bir güzergah için saatlik veya noktadan noktaya ara nokta (durak) desteği ile kolayca online rezervasyon yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini geliştirmenize ve araç kiralama işinizi çevrimiçi olarak yönetmenize yardımcı olacaktır.

Yolcu360 tarzı wordpress teması ve bu eklenti sayesinde kendi rent a car şirketinizin web sayfasını oluşturabilir, rezervasyonlarınızı online olarak alabilirsiniz. Avis tarzı wordpress teması olarak da nitelendirebileceğimiz temalar viseopack.com sitemiz üzerinde mevcuttur. Bu temalara ek olarak bu eklentinin kullanılması online rent a car işlerinizi yürütmenizde kolaylık sağlayacaktır.

 

DUYARLI DÜZEN

Chauffeur WordPress İçin Rezervasyon Eklentisi tamamen duyarlıdır, bu da her eklenti öğesinin her ekran boyutuna mükemmel bir şekilde uyum sağladığı anlamına gelir. Eklenti, tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde harika çalışıyor.

3 HİZMET TÜRÜ / ADIM BAZLI GEZİNME

Eklenti, 3 tür hizmet için destek sunar: Mesafe (Noktadan Noktaya), Saatlik, Sabit Fiyat ve tümünü veya yalnızca seçili olanları kullanma imkanı. Eklentideki gezinme, uygun adımlara dayanmaktadır.

 

CANLI ROTA ÖNİZLEME / TOPLAM MESAFE, TOPLAM SÜRE HESAPLAMA

Eklenti bir yol haritası çizer ve sınırsız sayıda ara noktayı (durak) destekler. Ayrıca toplam mesafeyi ve toplam süreyi de hesaplar (varsa ekstra süre ve geri dönüş süresi dahil). Ek olarak eklenti, merkez ile teslim alma/bırakma konumu arasındaki mesafeyi hesaplayabilir ve toplam rezervasyon tutarına bir ücret ekleyebilir.

ÇOKLU REZERVASYON FORMLARI

Sınırsız sayıda rezervasyon formu oluşturabilir ve her biri için farklı ayarlar kullanabilirsiniz.

UZATMA SÜRESİ, KİRALAMA SÜRESİ / GELİŞMİŞ REZERVASYON DÖNEMİ

Ekstra süre seçeneği sunmak isteyip istemediğinizi seçin, aracın minimum ve maksimum kiralama süresini belirtin ve önceden belirlenen sayıda güne kadar rezervasyona izin vermek için önceden rezervasyon süresini ayarlayın.

MESAİ SAATLERİ

Haftanın her günü için çalışma günlerini / saatlerini (SS: DD saat biçiminde) belirtin.

 

HARİÇ TUTULAN TARİHLER / E-POSTA BİLDİRİMLERİ

Rezervasyon için uygun olmayan tarihleri ​​belirtin ve yönetin. Alıcıların listesini tanımlayın ve gönderenin e-posta hesabını seçin, buradan mesajlar yeni rezervasyonlar hakkında bilgi ile gönderilecektir.

 

ÇOKLU ÖDEME YÖNTEMLERİ

Chauffeur Booking eklentisi PayPal, Stripe, Cash ve Banka Havalesi dahil olmak üzere birden fazla ödeme yöntemi sunar. Web sitenizde WooCommerce kullanıyorsanız, WooCommerce tarafından desteklenen ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 

ÖZEL RENKLER

Rezervasyon formunu sitenizle eşleştirmek için kendi renklerinizi tanımlayın.

 

REZERVASYON EKSTRALARI

Çocuk koltuğu, navigasyon veya kasko gibi daha sonra müşteri tarafından seçilebilecek sınırsız sayıda eklenti ekleyin.

 

KENDİ ROTALARINIZI TANIMLAYIN

Kendi rotalarınızı tanımlayabilirsiniz. Bu, servis operatörleri, havaalanı transferleri veya şehir turları gibi belirli iş türleri için kullanışlıdır.

 

ARAÇLAR

Sınırsız sayıda araç tanımlayın ve bunlar için bir dizi parametre ayarlayın. Araç adını ve açıklamasını, öne çıkan resmi, galeriyi, araç türünü, markasını ve modelini ayarlayın. Maksimum yolcu ve valiz sayısını girin. Mesafe ve saat başına fiyatı girin, vergi oranını belirtin ve araç özelliklerini atayın.

 

ÖZNİTELİK TÜRLERİ

Sınırsız sayıda renk, motor vb. Araç nitelikleri tanımlayabilir ve daha sonra ayarlarında tek tek araçlara atayabilirsiniz.

 

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Bir aracı düzenlerken araç özelliklerine değerler verin.

 

VERGİ ORANLARI / PARA BİRİMİ

%0,%8,%18 gibi mevcut vergi oranlarını tanımlayın ve eklenti temel para birimini seçin (160 para birimi mevcuttur).

 

TEK BİR FORMDA BİRDEN ÇOK PARA BİRİMİ

Eklenti, eklentinin temel para birimini mevcut birçok para biriminden birine dönüştürmenize izin veren entegre döviz kuru çeviricisi ile birlikte gelir. Birden çok para birimini destekleyen tek bir rezervasyon formu oluşturabilirsiniz (örn. Sayfanın farklı dil sürümleri için).

 

AKILLI YAPIŞKAN KENAR ÇUBUĞU

Siparişinizin özeti, sayfayı kaydırırken bile her zaman görülebilir.

 

WPBAKERY SAYFA OLUŞTURUCU ENTEGRASYONU / GOOGLE TAKVİM ENTEGRASYONU

Chauffeur Booking eklentisi, popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu WordPress eklentisi ve rezervasyonlar için Google Takvim ile entegre olarak gelir.

FİYAT:% S

Eklenti, farklı fiyat türleri tanımlamanıza izin verir:

 • Sabit fiyat [A → B],
 • Dönüş yolculuğu için sabit fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için sabit fiyat [B → A],
 • Başlangıç ​​ücreti (sabit başlangıç ​​oranı),
 • Merkezden teslim alınacağı yere kadar olan teslimat ücreti,
 • Teslimden merkez konumuna teslim ücreti,
 • Mesafe başına fiyat (mil, kilometre) [A → B],
 • Dönüş yolculuğu için mesafe başına fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için mesafe başına fiyat [B → A],
 • Saatlik fiyat [A → B],
 • Dönüş yolculuğu için saatlik fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için saatlik fiyat [B → A],
 • Ekstra süre başına fiyat,
 • Yetişkin yolcu başına fiyat,
 • Çocuk başına fiyat.

Yönetici araca, rotaya fiyat atayabilir veya fiyatlandırma kuralları modülünde belirleyebilir. Ek olarak yönetici, aşağıdakilere göre fiyat hesaplama türünü seçebilir: mesafe, yolcu sayısı, mesafe ve süre.

 

KAPSAMLI FİYATLANDIRMA KURALLARI

Rezervasyon formuna, seçtiğiniz araca, hizmet türüne, rotaya, haftanın gününe, tarih veya saat aralığına ve hatta yolculuk mesafesine bağlı olarak kendi fiyatlandırma kurallarınızı tanımlayabilirsiniz. Örneğin, 50 km’den daha uzun bir mesafede her hafta sonu için farklı bir yolculuk fiyatı belirleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda fiyatlandırma kuralı tanımlayabilirsiniz.

 

SÜRÜŞ BÖLGESİ / ÖZEL SİPARİŞ FORMU ALANLARI

İşletmenizin bir alanı olan sürüş bölgenizi ayarlayın. Ülkeler listesinden seçim yapabilir veya Google Haritası üzerinde bir alan çizebilirsiniz. Örneğin: Rusya’yı veya Paris’ten 50 km yarıçaplı bir bölgeyi seçerseniz, müşterileriniz bu kriterin dışında araç rezervasyonu yapamaz.

Kullanışlı form oluşturucu, işletmenize özel bir sipariş formu oluşturmanıza olanak tanır. Bölümler ve form alanları oluşturun, bir alanın gerekli olup olmadığını belirtin ve kendi hata mesajlarınızı ekleyin.

 

GEOFENCE

Fiyatlandırma kurallarında kendi sürüş alanınızı oluşturabilir ve koşullardan biri olarak kullanabilirsiniz. Modül, şekiller (çokgenler) eklemek, kaldırmak, taşımak ve değiştirmek için kolay ve sezgisel çizim aracı sağlar. Oluşturulan şekil, farklı fiyat seviyelerinin atanabileceği tek bir sürüş bölgesini temsil eder.

 

COĞRAFİ KONUM / WİDGET’LAR

Eklenti, tarayıcı ve sunucu coğrafi konumunun kullanılmasına izin verir. İkinci tür için, yönetici, istekleri hangi sunucunun işleyeceğini seçebilir. Gerekmiyorsa tüm bu işlevler kapatılabilir.

Rezervasyon formunun haritalar, navigasyon ve sürüş bilgileri içermeyen ve son kullanıcılar için daha okunaklı olan daha basit bir versiyonunu kullanabilirsiniz. Böyle bir widget, özellikle ana sayfalarda kenar çubuklarında ve kaydırıcılarda görüntülenebilir.

 

ÖZEL VE TANIMLI KONUMLAR

Kullanıcının herhangi bir teslim alma ve teslim etme konumunu seçebilmesine ek olarak, belirli sabit konumları da belirleyebilir ve seçimi yalnızca bunlara daraltabilirsiniz. Kullanıcıyı rotaya kendi ara duraklarını (ara noktaları) ekleyebilecek şekilde ayarlama seçeneğiniz vardır. Konum seçme ve tanımlama her zaman Google’ın otomatik öneri aracı tarafından desteklenir.

 

KUPONLAR

Eklenti, önceden tanımlanmış faiz oranları, tarihler, kullanım limitleri vb. İle kuponlar oluşturmanıza izin verir. Her kuponu manuel olarak oluşturmanız gerekmez. Yerleşik araç, bir saniyede istenen sayıda kuponu otomatik olarak oluşturabilir.

 

SÜRÜCÜLER / ANLAŞMALAR

Sürücüler modülü, şirket sürücülerini tanımlamanıza ve bunları (manuel veya otomatik) rezervasyona atamanıza olanak tanır. Sürücü ayrıca yeni rezervasyonlar ve durumlarındaki değişiklikler hakkında bilgilendirilebilir.

Rezervasyonu göndermeden önce müşteri tarafından kabul edilmesi gereken birden fazla ‘anlaşma’ alanı oluşturabilirsiniz. Her biri, kontrol paneli ayarlarına bağlı olarak isteğe bağlı veya zorunlu olabilir. Bu özellik, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) durumunda çok önemlidir.

 

NEXMO VE TWİLİO İLE SMS ENTEGRASYONU

Chauffeur Booking eklentisi, müşteri deneyimini iyileştirmek için SMS bildirimleri için Nexmo ve Twilio API ile entegre olarak gelir. E-posta bildirimleri ekleyerek müşterileriniz her zaman iyi bilgilendirilir.

 

RTL DESTEKLİ / WOOCOMMERCE ENTEGRASYONU

Sağdan sola yazma sistemini ayarlayın.

Giriş, kayıt, sipariş işleme ve ödeme ağ geçitleri, tüm bunlar WooCommerce tarafından desteklenmektedir. Lütfen, Chauffeur eklentisinin WooCommerce kurulmadan da tamamen işlevsel olduğunu unutmayın.

 

WPML İLE UYUMLU

Chauffeur Booking eklentisi, çok dilli web sitelerini destekleyen WPML ile uyumludur. .Po ve .mo dosyaları kurulumunuzu çevirmenize izin verir.

 

TEK TIKLA DEMO KURULUMU

Eklenti ayarları menüsünü kullanarak başlamak için demo verilerini içe aktarın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Chauffeur WordPress İçin Rezervasyon Eklentisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X