0

Sepetim

Eklentiler ve temalar gibi WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) lisanslıdır. Bir temayı yada eklentiyi satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelmektedir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü kişi, tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması tarafımızca sağlanmaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmamıza yardımcı olmaktadır ve biz de bu faydayı sizlere yansıtmaktayız.

Evet, tüm eklenti ve temalar doğrudan orijinal sahiplerinden satın alınarak güvenli bir şekilde elde edilir ve biz hiçbir müdehalede bulunmadan dosyaları sizinle paylaşmaktayız.

Evet, Sitemizin içerisindeki tüm eklenti ve temaları türkçeleştirebilmeniz mümkündür. Türkçeleştirmek için kolay yöntemlerden birisi de başka bir eklenti aracılığıyla çevirisini yapmaktır veya Türkçe Dil Destek Paketi‘mizi satın alarak Türkçeleştirme işlemini bizim yapmamızı da talep edebilirsiniz.

Lisans anahtarı tema ve eklentilerin otomatik olarak güncellemesi ve premium destek için gerekir. Viseopack olarak yeni güncellemeyi sitemize 48 saat içerisinde yüklüyoruz. Yani en güncel sürümüne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Viseopack, siz müşterilerine lisans anahtarı sağlayamaz, kiralayamaz ve piyasaya süremez. Sitemizde mevcut olan bütün eklenti ve temalar GPL lisansı kapsamında lisanslıdır. Eklentiye ve temaya ihtiyaç duyduğunuz projenizde kullanmanız için sizden herhangi bir lisans anahtarı istemez. Bu eklentiler ve temalar sadece yapılan kişiler tarafından otomatik güncelleme alabilmek için lisans anahtarına ihtiyaç duyar.

Güncellemeler, orijinal sahiplerinden temin edildikleri takdirde sağlanırlar. Güncellemeler varsa web sitemizden yeniden indirebilirsiniz. Eski eklentilerinizi ve temalarınızı yeni sürümle değiştirebilirsiniz.

Eklenti ve temaları yüklemek için uygun fiyatlı Kurulum Destek Paketimiz mevcuttur. Bu kurulum destek paketi temel kurulumu kapsayıp ileri düzey bir destek sağlamamaktadır. İleri düzey destek talep etmek isteyenler, satın aldığı tema ve eklentileri daha profesyonel bir şekilde kurulumunu ve dizaynını talep edenler iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Tüm destek talepleri genellikle 30 dk ve 1 saat arasında cevaplanmaktadır. Fakat çok nadir de olsa 1 saatten fazla süren cevaplama süresi de olabilmektedir.

İletişim Formu

    X