0

Sepetim

Açıklama

iThemes Security Pro, seçenekleri açıp kapatmanın basit bir yoluyla sitenizi daha güvenli hale getirmek için yapmanız gerekenlerin bir listesini gösterir. WordPress Güvenlik Eklentisi, bu adımları basitleştirdi ve her eylemin açıklamasını sağladı, böylece sitenizde tam olarak ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bir güvenlik eklentisi kullanmak için bir güvenlik uzmanı olmanız gerekmez.

iThemes Security Pro WordPress Eklentisi Özellikleri

 • WordPress Brute Force Protection
  WordPress kaba kuvvet korumasıyla kullanıcı başına izin verilen başarısız oturum açma girişimlerinin sayısını sınırlayın. Birisi şifrenizi tahmin etmeye çalışırsa, birkaç denemeden sonra kilitlenir.
 • Dosya Değişikliği Tespiti
  Birisi sitenize girmeyi başarırsa, muhtemelen bir dosya ekler, kaldırır veya değiştirir. Saldırıya uğrayıp uğramadığınızı anlamak için en son dosya değişikliklerini gösteren e-posta uyarıları alın.
 • 404 Algılama
  Bir bot sitenizi güvenlik açıklarına karşı tarıyorsa, çok sayıda 404 hatası oluşturacaktır. iThemes Security, belirlediğiniz sınırdan sonra bu IP’yi kilitleyecektir (varsayılan olarak 5 dakika içinde 20 hata).
 • Güçlü Parola Zorlama
  Sitenizdeki kullanıcıların (yöneticiler, düzenleyiciler, kullanıcılar, vb.) Hangi düzeyde güçlü parolalara sahip olması gerektiğini ayarlayın. Güçlü şifre uygulama, WordPress’i kilitlemenin en iyi yollarından biridir.
 • Kötü Kullanıcıları Kilitleyin
  Kötü kullanıcıları sitenizden çok fazla başarısız giriş denemesi varsa, çok fazla 404 hatası oluşturuyorlarsa veya bir bot kara listesindeyse sitenizden uzak tutun.
 • Dışarıda Modu
  Sitenizde 24 saat değişiklik yapmıyor musunuz? WordPress kontrol panelini belirli saatlerde erişilemez hale getirerek WordPress’i güçlendirin, böylece başka hiç kimse gizlice girip değişiklik yapmaya çalışamaz.
 • Oturum Açma ve Yöneticiyi Gizle
  WordPress oturum açma alanınızın varsayılan URL’sini değiştirin, böylece saldırganlar nereye bakacaklarını bilemezler. Bu özellik, müşterilerin giriş bağlantılarını hatırlamalarına yardımcı olmak için de harikadır.
 • Veritabanı Yedeklemeleri 
  Veritabanı yedeklemelerini planlayın ve size e-posta ile gönderilmesini sağlayın veya yedekleme oyununuzu hızlandırmak için WordPress yedekleme eklentimizi edinebilirsiniz. Tam yedeklemeler yapın ve bunları iş yeri dışındaki depolama hedeflerine gönderin.
 • E-posta Bildirimleri
  Çok sayıda başarısız oturum açma girişiminden sonra birisi kilitlendiğinde veya sitenizdeki bir dosya değiştirildiğinde e-posta bildirimleri alın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iThemes Pro WordPress Güvenlik Eklentisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X