0

Sepetim

 1. Viseopack’ın sunduğu tema ve eklentiler sadece GPL (GNU Genel Kamu Lisansı) altında lisanslanan çeşitli temalar, eklentiler ve komut dizileri (scripts) için bağlantılar sağlamaktadır. Bu sayede sınırsız olarak web sitelerinde ve istediğiniz şekilde  kullanabilirsiniz.
 2. Sadece yazılım dosyaları sağlanmaktadır. Bu dosyalar için teknik destek istiyorsanız, bu komut dizilerinin orijinal geliştiricisinden ayrı olarak satın alabileceğinizi lütfen unutmayın. 
 3. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz projelerin tamamında bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar, yalnızca sahiplerinden otomatik güncellemeler almaları gerektiğinde lisans anahtarına ihtiyaç duyarlar.
 4. Tüm bu dosyalar kişisel kullanımınız içindir ve bunları ticari amaçla kullanmak isterseniz bunları geliştiriciden satın almanızı öneririz.
 5. Güncellemeler, orijinal sahibinden temin edildiğinde ya da temin edildiği takdirde sağlanır. Güncellemeler mevcutsa, hesap sayfası/indirme sayfanızdan indirebilirsiniz. Ve eski eklentilerinizi/temalarınızı yeni sürüm eklentileri/temaları ile değiştirebilirsiniz.
 6. Viseopack’taki tema yada pluginler yapımcıları geliştirmeyi durdurduğunda yada sitemiz üzerinden kaldırıldığında güncelleme hizmeti vermemektedir. Sitemiz üzerinde satışı devam eden tema ve pluginler daima güncellenmektedir.
 7. Viseopack’taki ödemeler iade edilmez ancak kullanıcıların talebi doğrultusunda farklı bir tema veya eklenti ile değişim sağlanır. 
 8. Viseopack, bu komut dizilerinin kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir ve bu dosyaların kullanımı nedeniyle oluşabilecek her türlü sorumluluğu üstlenirsiniz. Bununla birlikte, tüm ürünlerin %100 orijinal ve değiştirilmemiş oldukları ve zararlı kod / virüs içermedikleri garantisini vermekteyiz.
 9. Viseopack, herhangi bir kullanıcı hesabını haber vermeden, tamamen kendi takdirine bağlı olarak askıya alma ve / veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Hesapları iptal edilen müşterilere para iadesi yapılmayacaktır. Örnek: Ürünlerin sitenizde izinsiz olarak satılması, başkalarıyla paylaşılması, çoklu hesaplar veya diğer güvenlik nedenleri.
 10. Güvenlik maksadıyla, Tüm Kullanıcılar 24 saat içinde sadece 30 dosya indirebilirler.
 11. Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize şu e-posta adresi ile ulaşın: info[@]viseopack.com
X