0

Sepetim

Açıklama

LearnDash Udemy Tarzı WordPress Eğitim Eklentisi ile Udemy tarzı bir site oluşturabilir, eğitim verebilir ve bundan para kazanabilirsiniz. LearnDash eklentisi çok yönlü bir eklenti olup ders/kurs sonunda dilerseniz öğrencilerinize bitirme sertifikasını otomatik olarak gönderebilirsiniz.

LearnDash eklentisinin yanında viseopack.com olarak sizlere LearnDash Udemy Tarzı WordPress Eğitim/Kurs Eklentisi için kullanabileceğiniz uzantıları da hediye ediyoruz. Bu uzantılardan bir tanesi de Woocommerce entegrasyon uzantısıdır. Bu uzantı sayesinde satışını yaptığınız eğitimleri woocommerce eklentisinin ödeme alt yapısını kullanarak ödemeleri online olarak alabilirsiniz.

Learndash eklentisi lisanslı olarak gelmektedir fakat yanında hediye olarak verdiğimiz learndash eklentisinin uzantılarından bazıları lisansız free kullanım için gelmektedir. Unutmamak gerekiyor ki biz viseopack.com olarak LearnDash eklentisinin satışını gerçekleştirmekteyiz, uzantıları için sizden ücret istememekteyiz. Bu yüzden uzantılar free kullanım, premium sürüm değil gibi söylemler karşısında üzülmek istemeyiz. Bunun bilincinde olmanızı rica ederek gönül rahatlığı ile kurslarınızı, eğitimlerinizi tıpkı Udemy tarzı bir wordpress site kullanarak satabilir, gelir elde edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LearnDash Udemy Tarzı WordPress Eğitim Eklentisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X