0

Sepetim

Açıklama

Listeo Airbnb Tarzı WordPress Rezervasyon Teması, ön uç kullanıcı panosu, yerleşik rezervasyon sistemi, özel mesajlaşma ve daha birçok muhteşem özelliğe sahip hepsi bir arada WordPress dizin temasıdırÜcretli uzantılar ile rezervasyonun yanı sıra kodlama bilgisi gerektirmeden düzenleme yapabilirsiniz.

Dakikalar içinde TripAdvisor, Yelp, Airbnb, Booking.com, Tripping, FlipKey, HomeAway veya benzeri gibi profesyonel bir dizin ve ilan web sitesi oluşturun!

Airbnb tarzı wordpress teması, booking.com tarzı wordpress teması, tripadvisor tarzı wordpress teması olarak da nitelendirebileceğimiz Listeo, Woocommerce destekli olup ödemelerinizi Woocommerce eklentisi ile alabilirsiniz.

Listeo; listelemelerin, rezervasyonların, paketlerin, profil ayrıntılarının ve özel mesajların kolayca yönetilebildiği kullanıcı dostu ön uç gösterge panosuna sahiptir.

Kullanıcılar check-in ve out tarihini, misafir tutarını seçebilir ve rezervasyon için ev sahibine bir istek gönderebilir.

Ev sahibi talebi kabul ettikten sonra, kullanıcı ayrılmış zamanda tutarın tamamı için ücretlendirilebilir. Ev sahibi, takvim uygunluğunu yönetebilir ve belirli günler için farklı fiyatlar belirleyebilir.

Listeo ile müşterilerinizi listeleme sunumu, teklif paketleri veya aylık abonelik başına ücretlendirebilirsiniz.

Her rezervasyon hizmetinden de ücret talep edebilirsiniz!

Örneğin:
Bir apartman rezervasyon hizmetine sahip bir ev sahibi her gün için sabit bir fiyat 50$ belirlediyse ve rezervasyon hizmeti için %10 ücret belirlediyseniz 5$ alacak ve satıcıya geri kalanını (45 $) ödeyeceksiniz. Satıcılar, kontrol panelinde rezervasyonlardan, ödeme geçmişinden ve ödeme yönteminden elde edilen kazançların özetini kontrol edebilecekleri ek bir “Cüzdan” sayfası göreceklerdir.

Google Maps API fiyatlandırması çok mu pahalı? OpenStreetMap, MapBox, Bing Maps, Thunderforest veya HERE haritaları gibi alternatifleri de kullanabilirsiniz.

Dahası Listeo, OpenStreetMap tarafından desteklenen otomatik konum tamamlama özelliğini de destekler; bunun için bile Google API kullanmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Listeo’ya özeldir – diğer temalarda bulunmaz! 

Listeo, kullanıcıların ve liste sahiplerinin birbirleriyle iletişim kurabileceği akıllı özel mesajlaşma sistemiyle birlikte gelir.

Rezervasyonlar, ödemeler, listenin sona ermesi ve diğerleri hakkında otomatik e-posta bildirimleri ayarlayabilirsiniz. Mesajların içeriği seçeneklerde kolayca değiştirilebilir!

iCal Senkronizasyonu

Listeo, rezervasyonlarınızı ve kontenjanınızı farklı platformlar üzerinden senkronize etmenize olanak tanıyan özelliğe sahiptir.

Bu özellik ile, birisi Listeo aracılığıyla bir oda rezerve ederse kontenjanınız Booking.com veya Airbnb takviminde değiştirilerek fazla rezervasyon yapılmasının önleneceği ve organize olabileceğiniz anlamına gelir.

 

Demo sitesindeki fotoğraflar pakete dahil DEĞİLDİR.

Listeo Airbnb Tarzı WordPress Rezervasyon Teması için 1 inceleme

  1. 5.00 5 üzerinden

    rafet10

    aradığım tüm özellikler bu temada

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X