0

Sepetim

Açıklama

Perfmatters eklentisi basitlik göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Kodla veya functions.php dosyanızla uğraşmak yok. Performans optimizasyonlarının karmaşık olması gerekmez ve böylece her şey tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir / devre dışı bırakılabilir.

Bu eklentinin sitenizi hızlandırmanın ana yolu, sitenizde kullanılmayan komut dosyalarını devre dışı bırakmaktır. Örneğin, varsayılan olarak emojiler sitenizin her sayfasına yüklenir. Bunları kullanmazsanız, bu sadece onu yavaşlatır. Devre dışı bıraktığınızda, komut dosyası artık yüklenmez ve böylece toplam HTTP istek sayınızı ve sayfa boyutunuzu azaltır .

Bir başka yararlı özellik de veritabanı optimizasyonumuzdur. Zamanla revizyonlar, otomatik taslaklar, spam yorumlar ve geçici olaylar gibi şeyler veritabanınızı doldurmaya başlar ve siz farkına varmadan sitenizin performansını etkiler. Perfmatters ile tüm bunları kolayca temizleyebilir ve hatta tekrar olmasını önlemek için sınırlar koyabilirsiniz. Bu, hızlı bir veritabanı sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Perfmatters WordPress Optimize Eklentisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X